Wykonujemy profesjonalne zabezpieczenia antypoślizgowe przeznaczone do twardych powierzchni mineralnych takich jak: płytki ceramiczne i kamienne, gres, terazzo, marmur lub granit.
Technologia oparta jest na unikalnej formule chemicznej stworzonej w laboratoriach Interlake Chemicals z Kanady i jest dostępna tylko w naszej firmie – generalnego przedstawiciela marki SURE STEP w Polsce. Reaguje ona z podłożem i tworzy niewidzialny, mikroskopijny ‚bieżnik’, który zwiększa przyczepność na mokrej powierzchni nawet do 400% – co skutecznie zapobiega poślizgnięciom i upadkom.

To jedyne zabezpieczenie antypoślizgowe w Polsce, które nie niszczy powierzchni, nie matowi jej i jest w 100% niewidoczne. SURE STEP nie jest powłoką, więc nie łuszczy się i nie wyciera – to mikroskopijnie zmieniona warstwa wierzchnia Państwa posadzki, która zapewni bezpieczeństwo poruszania się nawet w mokrych warunkach spełniając przy tym wszelkie światowe normy antypoślizgowe.

Antypoślizg SURE STEP jest wyjątkowo skuteczny zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków – bez względu na warunki pogodowe.